O nás

1. Historie společnosti

Firma Bairo s.r.o. je nástupnickou organizací firmy Roman Báša – Mapei, která působí jako dodavatel stavební chemie MAPEI ve Východních Čechách již od roku 1993. V roce 2008 byla založena firma Bairo s.r.o., která rozšířila svou působnost po celém území České republiky. Sídlo a sklady firmy se nachází v Hradci Králové viz. kontakty.

2. Kdo jsme a jaké jsou naše cíle

Filozofií naší firmy Bairo s.r.o. je poskytnout stavebním firmám, obkladačům, podlahářům a ostatním stavebníkům materiály stavební chemie Mapei a k nim dokonalý technický servis. Využíváme více než 22 let zkušeností v oboru. S materiály Mapei máme dlouholeté praktické zkušenosti z aplikací přímo na stavbách. Mnohokrát jsme navštívili výrobní závody firmy Mapei po celém světě a jsme absoloventy mnoha školení a seminářů . Neustálé zdokonalování našich znalostí je pro nás velmi důležité. Proto jsme schopni Vás informovat o novinkách i stálém sortimentu výrobků stavební chemie. Naším cílem je spolupráce s našimi zákazníky v oblasti stavební chemie a pokrokových technologií při aplikaci materiálů. Tato filozofie urychluje a zdokonaluje Vaši práci a stavby.

3. Co nabízíme

Disponujeme jedním z největších skladů stavební chemie MAPEI v republice. Materiály máme skladem a pokud ne, jsme schopni velmi rychlé dodávky. Přesně podle Vašich požadavků předložíme technologické a cenové řešení v mnoha oblastech použití stavební chemie. Pokud budete potřebovat náš materiál, jsme schopni Vás obsloužit prakticky po celé ČR. Mimo skladů disponujeme manipulační technikou a autodopravou. Máme pro řemeslníky i velmi kvalitní nářadí několika značek viz. Nářadí.

  • Typ souboru: pdf
  • Velikost : 54 MB